Teie veebibrauser on aegunud ning ei toeta kõiki funktsioone.

Värksendage enda brauserit või laadige alla Chrome brauser siit

Kontrollidest lähemalt

Bauhubi kontrollide funktsionaalsuse üks põhimõtteid on tagada kontrollide järjepidevus ning pakkuda seeläbi võimalust iga teostatud kontrollile sooritada ka järelkontrolle. See loob omakorda hea ülevaate, millal korduskontrolle teostati ja kas esmalt leitud puudused-probleemid ka lõpuks kõrvaldati.

Uue vooru ehk eelnevalt teostatud kontrolli uue versiooni loomiseks tuleb alustada just selle eelneva kontrolli avamisega — ava peamenüüst "Kontrollid", otsi üles vastav teostatud kontroll ning ava see. Avanenud kontrolli juures leiad ala, kus kuvatakse selle kontrolli puuduste statistika. Samast blokist leiad ka nupu "Algata uus kontroll". Uue kontrollvooru täitmine järgib samasid põhimõtteid nagu ka eelneva(te) vooru(de) puhul — soovi korral muuda päiseväljade infot, laadi üles alusjoonis ning asu dokumenti täitma.Kõiki teostatud kontrollvoore saab vaadata kahest kohast:
* kontrollide loetelu juures saad veeru "Kontrolli nr" peale vajutades kuvada kõik versioonid (kui esineb enam kui 1 versioon);
* kui avad kontrollide loetelust mõne kontrolli, leiad ka selle kontrolli enda puuduste statistikaga samast blokist võimaluse erinevate voorude vahel valida.


Kontrollide täitmine

Kontrollide haldamine