Teie veebibrauser on aegunud ning ei toeta kõiki funktsioone.

Värksendage enda brauserit või laadige alla Chrome brauser siit

Kasutajatest lähemalt

Igal Bauhubi kasutajal on projektipõhiselt võimalik määrata, milliseid e-maili teavitusi temale saadetakse. Bauhub saadab e-maili teavitusena päeva ülevaadet, töölaua kirju, allkirjastamise ja kinnitamise kirju ja ülejäänud kirjad, mis hõlmavad endast teadetetahvli sõnumeid, allkirjastamise teateid, osapooltesse lisamist jms.

Päeva ülevaate kirjas on võimalik veel omakorda spetsiifilisemalt seadistada dokumentide ja jooniste kaustades tehtud muudatused ning teil on võimalik määrata konkreetne kaust, mille kohta te teavitusi saate. Lisaks on võimalik saada teavitusi tööülesannete, allkirjastamiste ja kinnitamiste kohta. Päeva ülevaate e-mail saadetakse välja korra tööpäevas ning teie poolt valitud kellaajal. 


Kui töölaual muudetakse tööülesande staatus, muudetakse töölaua osapool või tööülesandesse lisatakse kommentaar, siis selle kohta saadab Bauhub teile e-mailile teavituse. Antud teavitusi on võimalik projekti ja töölaua põhiselt muuta, ehk teile ei saadeta iga töölaua ja ka projekti töölaua kohta teavitusi. 


Allkirjastamise ja kinnitamistega seotud toimingute puhul kui ka ülejäänud kirjade puhul on Bauhubis projekti põhiselt võimalik määrata, millistest projektidest teile antud teavitusi saadetakse.