Teie veebibrauser on aegunud ning ei toeta kõiki funktsioone.

Värksendage enda brauserit või laadige alla Chrome brauser siit

Kontrollidest lähemalt

Kontrollide täitmine

Uue kontrolli loomiseks tuleb esmalt minna vasakult menüü ribalt kontrollide vaatesse ning seejärel klikkida ikoonile „Kontrollide seaded“. Avanenud vaates kuvatakse teile vasakul pool varasemalt loodud kontrollide mallid ning paremal pool projektile jagatud mallid. Uue malli loomiseks klikkige ikoonile „Uus mall“.


Avanenud vaates kuvatakse teile esmalt vasakulpool vaikeväljad, mis täituvad automaatselt sõltuvalt projektist, kus malli täidetakse. Malli nime saab muuta igal hetkel – nii malli loomisel kui ka kontrolli alustamisel. 


Nüüd saate alustada sisu loomisega. Vajutades „lisa rida“ kuvatakse nimekiri, kus on kuvatud kõik lisatavad read. Lisatavatele ridadele on võimalik määrata lisa kohustusi näiteks: määrata rida kohustuslikuks, muudetavaks, anda võimalus koostada mitmikvastus või lisada reale manuseid. 


Kui kontrolli sisu on loodud, siis malli salvestamiseks vajutage ikoonile „Ava kastutamiseks“, mille järel salvestatakse mall ettevõtte mallide alla. Malli aktiveerimiseks projektis tuleb esmalt minna projekti, kus malli soovitakse aktiveerida ning seejärel vajutada nupule „Aktiveeri“.

Kontrollide haldamine