Teie veebibrauser on aegunud ning ei toeta kõiki funktsioone.

Värksendage enda brauserit või laadige alla Chrome brauser siit

Kasutajatest lähemalt

Bauhubi projekti administraatorid saavad valida projekti turvataseme ehk seeläbi määrata, millist autentimise meetodit on vajalik kasutajatel kasutada projekti (ehk laiemalt ka teenusesse) sisenemiseks. Kui projektile on seatud kõrgem turvatase kui ainult salasõnaga sisenemine, tuleks kasutajal enda kasutajakontot vastavalt seadistada.

Logi Bauhubi tavalise salasõnaga ja ava enda profiil muutmise vaade, mille jaoks leiab nupu paremalt ülevalt nurgast. Avanenud profiili vaates on sisublokk nimetusega "Isikustamine"

2-faktorilise autentimise sisselülitamine
Esmalt, vali telefoni välja juures nupp "Kontrolli/muuda". Seejärel sisesta enda telefoninumber ning vajuta nupule "Kinnita". Sisesta enda telefonile tulnud kontrollkood ning vajuta uuesti nupule "Kinnita". 
Kui telefoninumbri kinnitamine õnnestub, saad isikustamise jaotuses teha linnukese teksti "Kahe faktoriline autentimine (SMS)" järele. 
NB! Kui oled 2-faktorilise autentimise sisse lülitanud, saadetakse salasõnaga sisenemisel sulle iga kord kinnituskood SMSiga. 

Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardiga autentimise sisselülitamine
Esmalt vali, millise autentimismeetodiga soovid eID autentimise sisse lülitada. Avanenud aknas saad vastavalt valitud meetodile täita vajalikud väljad ning seejärel vajutada nupule "Isikustada". 
Kui oled antud meetodi seadistanud, saad edaspidi Bauhubi sisse logides valida kõiki eID meetodeid, kuna sinu isikukood on seotud kõigi kolme eID autentimismeetodiga.


NB! Iga kasutaja saab alati teenusesse logida ka ainult salasõnaga, kuid seejärel võib esineda piiranguid valitud projektidesse sisenemisel, millest kasutajat teavitatakse ja suunatakse edasi kontot seadistama.