Teie veebibrauser on aegunud ning ei toeta kõiki funktsioone.

Värksendage enda brauserit või laadige alla Chrome brauser siit

Kasutajatest lähemalt

Igas projektis on teenuse vasakpoolses menüüs nupp “Kontaktid”, mis võimaldab projekti haldajatel mugavalt koostada ja hallata nimekirja kõikidest vajalikest projekti osapooltest. Kontaktide nimekiri on kõikidele kasutajatele nähtav täpselt sama sisuga.

NB! Kontaktide kaudu ei toimu kasutajate lisamist projekti ega nende eemaldamist! Kasutajate lisamise kohta leiad juhendi vajutades siia.

Kontaktide nimekirja kuvatakse vaikimisi kõik projekti kasutajad, sh nii administraatorid kui ka ülejäänud osapooled. Kontaktide nimekirjas on välja toodud iga kasutaja info, mis kasutaja on registreerimisel ja hilisemal enda profiili täitmisel ise sisestanud. Igat kontaktikirjet saab täies mahus kustutada. Näiteks juhul, kui projektis on administraatorina kirjas ka ettevõtte juhtkond, kuid nende kontakte ei soovita kõigile avalikult näidata. Selleks tuleb minna hiirega vastava kontakti peale ning rea lõppu ilmub nähtavale punast värvi prügikasti-ikoon. 


Samuti on võimalik nimekirja lisada uusi kontakte. Näiteks juhul, kui soovitakse lisada objekti valvuri kontakti, kuid tema tavaliseks kasutajaks lisamisel ei ole otsest sisu (valvur ise projektis olevat infot ei tarbi). Selleks leiab kontaktide nimekirja ülevalt osast nupu “+Lisa uus kontakt”.


Lisaks on võimalik projekti administraatoril kontrollida iga kasutaja kontaktikirjes ametikoha, ettevõtte ja telefoninumbri välju. Seda võimalust on mugav kasutada, kui kasutaja ei ole veel ise enda profiili täiustanud, kuid tema kontaktide olemasolu on siiski ülejäänud meeskonnale oluline.