Bauhubi uuendatud bränding, SmartID ja Mobiili-ID sisselogimine, ülesannete kategooriad ja sildid, paindlikumad töölauad — pärast mitmekuist vaikust on meil taas põhjust rääkida suurematest uudistest Bauhubis.

Bauhubi uus välimus

Bauhubil on uus veebileht! Jah, kui oled juba seda blogipostitust lugemas, siis oled jõudnud meie uuele kodulehele, mille kujundus pärineb NOPE Creative'i sulest. 

Kui astud sammu edasi ja logid Bauhubi sisse, märkad muudatusi ka meie  teenuses ning lähimate kuude jooksul jätkame samm-sammuliselt teenuse värskendamist. Kogu Bauhubi uuest "välimusest" räägime tulevikus ka põhjalikumalt, et saaksid veelgi parema ülevaate, miks ja mis suunas Bauhub liigub.


Veelgi turvalisemad projektid

Bauhubi sisse logides märkad, et nüüdsest on sul võimalik ennast tuvastada erinevate meetoditega, sh Smart-ID, ID-kaardi ja Mobiil-ID'ga. Täiendavate meetodite kasutamiseks tuleb esmalt enda tavapärase kasutaja ja salasõna sisse logida ja seejärel saad uued autentimisemeetodi juba sisse lülitada. Täpsema juhendi selle jaoks leiab meie kasutajatoest.

Seejuures võid turvalisemaid meetodeid kasutada täiesti vabatahtlikult. Küll aga võivad projekti administraatorid määrata igale projektile kohustusliku turvataseme. Nii saab veenduda, et projekti andmeid saavad vaadata ainult kindla turvatasemega kasutajad. Loe lähemalt, kuidas oma projekti seadistada


Ülesannete kategooriad ja sildid

Et sinu töölauad oleksid veelgi paremini hallatavad, saad nüüd igale ülesandele määrata kategooria: nt probleem, garantii, ohutus. Bauhub pakub sulle vaikimisi 5 erinevat kategooriat, kuid saad neid ise ka muuta ja juurde lisada.

Ning kui kategooria aitab sul ülesandeid liigitada, saad iga ülesandega minna veelgi täpsemaks ja lisada ka piiramatult silte. Nii saad iga korruse, korteri või projekti osa selgelt kõigile välja tuua.


Paindlikumad töölauad

Uued võimalused töölaudade seadistamisele annavad sulle rohkem vabadust. Kui varasemalt oli üks töölaud mõeldud ainult ühe osapoole jaoks, siis nüüd saad luua töölaua ja sinna erinevad osapooled mugavalt kokku tuua. 

Nii saad näiteks luua eraldi töölaua kõikide alltöövõtjate jaoks, eraldi töölaua projekteerijatele, lisada järelvalvet erinevatesse töölaudadele või näiteks koostada ühe projektiülese suure töölaua. Täpsemad juhendid leiad juba meie kasutajatoest.