Teie veebibrauser on aegunud ning ei toeta kõiki funktsioone.

Värksendage enda brauserit või laadige alla Chrome brauser siit

Töölaua põhimõte

Bauhubi töölaude haldus põhineb Kanban-teoorial, mille eesmärgiks on visualiseerida mingi ülesande (sh küsimuse, probleemi, infopäringu jne) kulgemist ajas vastavalt selle ülesande staatusele. Bauhubis on kõik töölauad jagatud neljaks ehk iga ülesanne saab olla ühes vastavas staatuses: ootel, töös, kontrollida või tehtud. Selline jaotatus tagab ka projekti juhtivatele isikutele selge ülevaate, kuhu on tekkinud "pudelikaelad" ning mis ülesanded vajavad rohkem tähelepanu.

Igale ülesandele, mis töölauale lisatakse, saab seejuures määrata vajalikud detailid — nimetus, tähtaeg, vastutaja, liik jne — mis aitavad tagada, et ülesande õigeaegseks ja korrektseks teostamiseks oleks kõik vajalik informatsioon ühes kohas olemas. Ülesandega seotud isikutele saadetakse muuhulgas ka teavitusi, läbi mille ollakse kõikide muudatustega alati kursis.

Igal töölaual on võimalik ka ülesandeid filtreerida, järjestada ja otsida ehk vähendada kuvatavat infot täpselt vajaliku piirini, et võimalikult lihtsalt saada ülevaadet vajalikust informatsioonist.

Töölaua haldamine