Oled sa varem mõelnud, kuidas võiks ülevaatusi või muid kontrolle platsil mugavalt läbi viia? Kuidas seda teha enda iOS või Androidi seadmelt? Või kuidas seda teha just sinu ettevõtte dokumentidega? 

Meil on super hea meel tutvustada Bauhubi uhiuut "nurgakivi" — kontrollid. Sinu ülevaatused, platsi- ja kvaliteedikontrollid saavad nüüd uue hingamise.


Sinu kontrollid Bauhubis

Tellija ülevaatused, kvaliteedikontrollid, korteri kontrollaktid ja kõik muu — loo endale täpselt sellised kontrolldokumendid nagu soovid. Meie poolt on alustuseks kaks malli juba valmis, millega saad kiiresti alustada ning mida saad vajadusel oma käe järgi kohandada. Kui aga soovid, saad luua piiramatu arvu enda kontrolldokumente täiesti nullist.

Tundub liiga hea, et uskuda? Kui oled enda ettevõtte konto haldaja, siis ava projekti menüüst “Kontrollid” või kirjuta meile info@bauhub.ee ja me aitame sinu ettevõtte kontrolldokumendid Bauhubi tuua. 

Puudused joonistel ja kontrollide voorud

Kontrollide läbiviimine Bauhubis on midagi enamat. Iga tuvastatud puuduse saad kohe joonisel märkida, tööülesandeks määrata ning kontrolli lõpetamisel saad alla laadida ja allkirjastada PDFi koos puuduste nimekirjaga.

Kuidas puuduste likvideerimist edukalt näidata? Võta aluseks varem koostatud kontroll, alusta uue vooruga ning märgi puudused kõrvaldatuks või lisa hoopis uusi leide. 

Sisukad võimalused

Oleme sulle valmis pannud suure valiku erinevaid sisuväljasid, et saaksid koostada täpselt endale sobiliku dokumendi: tekstiväljad, valikvastused, vormindatavad sisualad ja erinevad kontrollpunktid. Nii saad luua erineva sisu ja ülesehitusega dokumente, kus dokumendi koostajana on kontroll just sinu käes. Täpsema ülevaate sisude võimalustest leiad mugavalt meie kasutajatoest.

Statistika ja haldamine

Kui palju puuduseid tuvastati või kus enim probleeme esines? Kõikide täidetud kontrollide osas saad mõnusa ülevaate statistika jaotusest ja veelgi detailsema analüüsi jaoks laadi andmed endale arvutisse.

Iga loodud kontrolldokumendi saad mugavalt suunata kõikidesse enda ettevõtte projektidesse. Ja kui soovid kontrollide täitmise võimaluse anda töövõtjatele, saad igale osapoolele anda ligipääsu just temale mõeldud kontrollile.

Oled valmis enda kontrolldokumendid Bauhubi kolima? Kirjuta meile info@bauhub.ee ja aitame sind igal sammul. Kõigile uutele liitujatele on Bauhub 2 kuud täiesti tasuta.