Teie veebibrauser on aegunud ning ei toeta kõiki funktsioone.

Värksendage enda brauserit või laadige alla Chrome brauser siit

Kontrollidest lähemalt

Kontrollide täitmine

Ava peamenüüst "Kontrollid" ning avanenud vaates vali "+Uus kontroll". Avanevas rippmenüüs saad valida selles projektis kasutuselolevate kontrolli mallide hulgast malli, mida soovid kasutada enda kontrolli läbiviimiseks.Kontrolli loomine salvestab kontrolli kui dokumendi automaatselt ning saad seda täita vajadusel nii kaua kui soovid. Kui oled dokumendi täitmise viimaks lõpetanud, siis tuleb kontrolli voor lõpetada, mille jaoks leiad nupu iga kontrolli päisest (vt pilti). 

NB! Kui vooru ära lõpetad, siis täidetud kontrolli enam muuta ei saa.Üldinfo
Igas kontrollis täidetavad üldised infoväljad, mis täpsustavad konkreetse kontrolli info. Lisaks ootuspärastele nime, objekti, täitmise aja, koostaja ja osalejate (kuhu saad mugavalt Bauhubi kasutajaid määrata) väljadele leiad siit ka välja "Sildid". 
Sildid võimaldavad sul lisada märksõnu (nt korterinumber, korrus, etapp vms), mille abil hiljem tulemusi filtreerida või otsida. 

Alusjoonis
Valides kontrollile alusjoonise (nt korteri- või korruseplaani) saad kõik kontrolli käigus tuvastatavad probleemid või posiitivsed leiud märkida ühele ja samale juba määratud joonisele ning ei pea aega kulutama joonise faili otsimisele.
Alusjoonise kasutamine on vabatahtlik ning iga leiu kajastamisel on võimalik seda ka välja vahetada mõne teise sobivama joonise vastu.

Sisuväljad
Sõltuvalt täidetavast kontrollist, võib see sisaldada erinevat tüüpi sisusid: näiteks tavalisi tekstivälju, kuupäeva määramise välju või valikvastuseid. 

Kontrollpunktid
Lisaks võivad kontrollid sisaldada sisupunkte, mille eesmärgiks on märkida vastavust või mittevastavust kontrollis märgitud küsimusele, mida Bauhubi nimetatakse kontrollpunktideks. Igale kontrollpunktile saab vastata kolme erineva vastusetüübiga: JAH, EI või NA (ehk "Ei rakendu", inglise keeles "not applicable")

Kontrollpunktides "Jah" märkimisel on võimalik soovitud leidu ka joonisele märkida ning leiad selle jaoks juhendi vajutades siia.

Kuidas tuvastatud puudusi kajastada, sealhulgas ka joonisele märkida, leiad täpsema kirjeldusena siit.

Samuti saab igale kontrollpunktile lisada täiendava kommentaari (seda vastusest sõltumata). Selle jaoks liigu kontrollpunkti reale ning vali kommentaari ikoon. 


Kontrollide haldamine