Teie veebibrauser on aegunud ning ei toeta kõiki funktsioone.

Värksendage enda brauserit või laadige alla Chrome brauser siit

Kasutajatest lähemalt

Osapoolte kasutajate lisamiseks vali menüüst "Kasutajad" ning vajuta avanenud vaates nupule "+ Lisa osapool".Osapoole lisamine on jagatud etappideks, iga etapi vahel saad liikuda lehe jaluses olevate nuppudega "Järgmine", "Eelmine" või "Katkesta". Kõiki lisatud kasutajaid ja õigusi on võimalik hiljem ka korrigeerida või eemaldada.

1. Lisa osapoole nimetus ja vali osapoole tüüp (valikuline; võimaldab osapoolega täita lepinguid ja rahalisi akte).2. Lisa kasutaja e-maili aadress, keda soovid projekti lisada. 
Järgmisena vali kasutajale roll, mis eelsätestab tema alamõigused funktsionaalsuste kaupa. Rolli valimise järel saad eraldi vajutada igale alamõigusele ning soovi korral tema õigusi korrigeerida. Õiguste seadistuse järel vajuta nupule "Kinnita kasutaja".
Soovi korral korda toiminguid järgmise kasutajaga.3. Vali ligipääsud jooniste kaustadale.4. Vali ligipääsud dokumentide kaustadele.5. Lisa töölaudade ligipääsud.
Kõiki osapooli on võimalik liita juba olemasolevate töölaudadega. Selleks tee linnuke soovitud töölaua nimetuse ette. Soovi korral saad ka täpsustada ligipääsu iga kasutaja jaoks, mis avaneb töölaua nimetuse järel väikese kolmnurga peale vajutades.Igale osapoolele saab ka lisada uue töölaua, mille jaoks leiad nupu "+ Uus töölaud". Avanevas aknas saad anda töölauale nimetuse ja määrata lühendi, mis aitab tulevikus tööülesandeid kodeerida. Ka uue lisatud töölaua puhul saad avada seejärel valiku, et ligipääse iga kasutaja puhul kontrollida.
Lõpeta osapoole lisamine nupuga "Kinnita ja loo osapool".