Teie veebibrauser on aegunud ning ei toeta kõiki funktsioone.

Värksendage enda brauserit või laadige alla Chrome brauser siit

Kasutajatest lähemalt

Mis on kontaktide nimekiri ning kus see asub?
Igas Bauhubi projektis on olemas avalik kontaktide nimekiri, mis lihtsustab projekti osapoolte jaoks vajalike kontaktide ja info leidmist. Kontaktide nimikiri on leitav, kui valid menüüst "Kasutajad" ning avad vahelehe "Kontaktid".Kes kontaktide hulka lisatakse?
Kõik projekti kasutajad — nii administraatorid kui osapoole kasutajad — lisatakse automaatselt kontatkide nimekirja hulka. 

Kuidas kontakte juurde lisada?
Automaatsele lisamisele lisaks on võimalik kontaktikirjeid ka juurde luua (nt valvuri või tehniku kontakt, kes ei pruugi Bauhubi projekti kasutaja olla). Selle jaoks leiad kontaktide vaatest nupu "+ Lisa kontakt" ning saad avanevas aknas täita vajalikud andmeväljad.Kas kontakte saab ka peita?
Tervet kontaktide nimekirja peita ei saa, kuid igat kontaktikirjet saab peita. Selle jaoks leiad iga kontatkirea lõpust kolmepunktiga ikooni, mille peale vajutades saad kontakte peita ja muuta. Manuaalselt lisatud kontakte saab ka kustutada.Kas kontaktide nimekirjast saab ka kasutajate ligipääse vaadata?
Vajutades kolmepunktiga ikoonile kasutajakirje rea lõpus, leiab ühe valikuna ka "Ligipääsud" nupu. Sellele vajutamisel kuvatakse sulle kasutaja ligipääsud osapoolte jaotusta kaupa. Ligipääsude vaatamise õigus on ainult projekti administraatoritel.